Barvy a naše smysly; tipy, jak místnost zvýšit, snížit, rozšířit

7.12.2011

Barvy působí na naši náladu kladně i záporně. Některé odstíny máme v oblibě, jiné nemůžeme ani vidět. Naše osobní vnímání se projevuje především při volbě barev pro šatník. Byt si zaslouží podobně individuální, ale současně ještě citlivější přístup.

Bytové stěny zabírají velké plochy, proto bychom měli jejich barevnost vybírat s rozvahou a ohledem na všechny další členy rodiny, jejich vkus i životní styl a osobní potřeby.
Chystáme-li se malovat a přemýšlíme o barevné proměně třeba proto, že nás už bílé zdi začaly nudit, měli bychom vědět, že zvolené barvy budou ovlivňovat naši psychiku i pohodu v celé domácnosti.
Vymalování nepatří k nejlevnějším záležitostem, a nezbavíme se ho tak jednoduše jako trička, které se nám přestalo líbit.

Zajímavosti o barvách, studené teplé tóny ...a více »

Zdroj:

[http://www.ireceptar.cz/domov-a-bydleni/interier-a-vybaveni/barvy-a-nase-smysly-tipy-jak-mistnost-zvysit-snizit-rozsirit/]

Nepřehlédněte!

NOVÁ PRODEJNA DRAHMAL

22.09.2012

Vážení zákazníci,
sdělujeme vám, že se naše prodejna z Trmic přestěhovala blíže k centru Ústí nad Labem.
Naši novou prodejnu naleznete na adrese:
Tovární 31
Ústí nad Labem
400 01

více »
Novinky
22.09.2012

BARVA NA SILNICE – SILAMAT S 2819

Nově v našem sortimentu barva na betonové a asfaltové plochy.

více »
22.09.2012

ZÁKLADOVÁ I VRCHNÍ BARVA – ZINOREX S 2211

Novinkou v našem sortimentu je barva ZINOREX S 2211.

Jedná se o barvu základ i vrch. Je to jednovrstvá akrylátová barva na železo i lehké kovy, pozink. Barva je rychleschnoucí a nežloutnoucí.

více »