Malířské práce Ústí nad Labem

Provádíme malířské práce v Ústí nad Labem a jeho okolí. Malujeme exteriéry i interiéry domů a bytů. Pro naši práci používáme standardní i vysoce kvalitní barvy a nátěrové hmoty. Vymalujeme vám v barvě bílé, což je nehynoucí klasika, nebo vám vymalujeme v různých odstínech barev dle vašeho výběru. Možnosti jsou téměř nekonečné.

V naší profesi se vždy snažíme o to, aby naši zákazníci byli spokojení a doporučovali nás dále. Dobře vymalovaný byt je naší vizitkou a naše práce nás bude reprezentovat před našimi zákazníky a jejich návštěvami po několik sezón až do té doby, než se rozhodnete barvu opět změnit, nebo jen dát svému obydlí nádech čistoty po několika letech.

Naši práci provádíme tak, abychom při malování, co nejméně omezili váš každodenní provoz v domě, bytě atd. Pokud si klient bude přát, můžeme si sami připravit byt před zahájením malování. Vše závisí na domluvě.

Když už je práce hotová zbývá ještě po sobě uklidit. Naše firma provede základní úklid po malování. Pokud budete mít zájem, aby bylo vše do puntíku připraveno, abyste mohli bez starostí a námahy okamžitě bydlet, zajistíme pro vás naši spřátelenou úklidovou firmu, která umyje okna, vyčistí koberce atd. Zkrátka dovedeme práci do úplného konce a vy už si jen začnete užívat svého nového interiéru.

Barvy do života vám přináší Drahmal s.r.o.

Nepřehlédněte!

NOVÁ PRODEJNA DRAHMAL

22.09.2012

Vážení zákazníci,
sdělujeme vám, že se naše prodejna z Trmic přestěhovala blíže k centru Ústí nad Labem.
Naši novou prodejnu naleznete na adrese:
Tovární 31
Ústí nad Labem
400 01

více »
Novinky
22.09.2012

BARVA NA SILNICE – SILAMAT S 2819

Nově v našem sortimentu barva na betonové a asfaltové plochy.

více »
22.09.2012

ZÁKLADOVÁ I VRCHNÍ BARVA – ZINOREX S 2211

Novinkou v našem sortimentu je barva ZINOREX S 2211.

Jedná se o barvu základ i vrch. Je to jednovrstvá akrylátová barva na železo i lehké kovy, pozink. Barva je rychleschnoucí a nežloutnoucí.

více »