Malířské a natěračské práce Ústí nad Labem

Vítáme vás na prezentačních stránkách firmy Drahmal s.r.o.

Naše firma zahájila svou činnost již v roce 1995 jako OSVČ. Postupem času, jak se naše firma rozvíjela a přidávala ke svým činnostem další a další služby, jsme se od roku 2007 stali společností s ručením omezeným. Dlouholeté zkušenosti v oboru z nás dělají odborníky ve světě barev a nátěrů všeho druhu.

Nabízíme vám tyto služby:

Malířské práce Ústí nad Labem

Provádíme malířské práce v Ústí nad Labem a jeho okolí. Malujeme exteriéry i interiéry domů a bytů. Pro naši práci používáme standardní i vysoce kvalitní barvy a nátěrové hmoty. Vymalujeme vám v barvě bílé, což je nehynoucí klasika, nebo vám vymalujeme v různých odstínech barev dle vašeho výběru. Možnosti jsou téměř nekonečné.
Detail malířské práce »

Natěračské práce

Firma Drahmal kromě malířských prací provádí i práce natěračské. Provedeme nátěry oken, dveří, omítek, ocelových nebo dřevěných konstrukcí, nátěry střech, sádrokartonu atd. Provádíme veškeré natěračské práce v interiérech bytů a domů a v exteriérech.
Podrobnosti natěračské práce »

Drobné dokončovací stavební práce

Provádíme drobné stavební práce. Do této kategorie lze zařadit stavby příček, vyzdívání, štukování a další stavební práce. Dokončovacími pracemi mohou být pokládky podlah a podlahových krytin.
Detaily dokončovací stavební práce »

Prodej barev a laků

Nabízíme vám prodej interiérových barev, fasádních barev, laků, lazur atd. Najdete u nás široký výběr barev a laků pro dům i zahradu. Dodavatelské firmy »
Informace o prodeji barev  laků »

Prodej malířských potřeb

V našem sortimentu naleznete samozřejmě také veškeré malířské potřeby a nářadí. K dispozici jsou vám štětce, válečky, zakrývací pásky a pomůcky pro úklid po malování, či natírání.
Podrobnosti o prodeji malířských potřeb »

Míchání barev

Barvy nejen prodáváme, ale i mícháme. Vyberte si podle vzorníku barvu, která se vám nejvíce líbí. Nemusíte se omezovat pouze na dostupné a běžně prodejné odstíny. Barvu namícháme vám na míru.
Podrobné informace o míchání barev »

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás ...

Drahmal Ústí nad Labem - prodej barev a prodej laků

Nepřehlédněte!

NOVÁ PRODEJNA DRAHMAL

22.09.2012

Vážení zákazníci,
sdělujeme vám, že se naše prodejna z Trmic přestěhovala blíže k centru Ústí nad Labem.
Naši novou prodejnu naleznete na adrese:
Tovární 31
Ústí nad Labem
400 01

více »
Novinky
22.09.2012

BARVA NA SILNICE – SILAMAT S 2819

Nově v našem sortimentu barva na betonové a asfaltové plochy.

více »
22.09.2012

ZÁKLADOVÁ I VRCHNÍ BARVA – ZINOREX S 2211

Novinkou v našem sortimentu je barva ZINOREX S 2211.

Jedná se o barvu základ i vrch. Je to jednovrstvá akrylátová barva na železo i lehké kovy, pozink. Barva je rychleschnoucí a nežloutnoucí.

více »